This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
facebook
^Powrót na górę

 • 1 AGROTURYSTYKA
  U KAZIKA Zajeziorze 101, 27-650 Samborzec, pow. Sandomierz
 • 2 AGROTURYSTYKA
  U KAZIKA Zajeziorze 101, 27-650 Samborzec, pow. Sandomierz
 • 3 AGROTURYSTYKA
  U KAZIKA Zajeziorze 101, 27-650 Samborzec, pow. Sandomierz
 • 4 AGROTURYSTYKA
  U KAZIKA Zajeziorze 101, 27-650 Samborzec, pow. Sandomierz
 • 5 Green Velo
  Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo to najbardziej spektakularny projekt rowerowy, jaki do tej pory zrealizowano w Polsce. To niemal 2000 km specjalnie wytyczonej trasy, którą od początku do końca przygotowano po to, aby dawała radość podróżowania i poznawania. Szlak wiedzie przez pięć województw wschodniej Polski (warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie, podkarpackie i świętokrzyskie). Już samo poznanie każdego z nich z osobna stanowi niezwykłe doświadczenie, a poznanie ich wszystkich zdaje się być jak czytanie wspaniałej baśni.

  

Start

WITAMY NA STRONIE AGROTURYSTYKA U KAZIKA

Gospodarstwo położone jest w Zajeziorzu – miejscowości typowo sadowniczej 8km od Sandomierza, przy trasie w kierunku Krakowa.       Piękna, zielona, bogata w drzewa owocowe okolica jest idealna do wypoczynku oraz uprawiania turystyki pieszej, rowerowej, nordic wal kingu. Goście mogą podziwiać piękno kwitnących sadów oraz posmakować dojrzałych owoców i warzyw z przydomowego ogródka.

Obok posesji przebiega Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo. Obiekt nasz OTRZYMAŁ REKOMENDACJĘ Miejsca Przyjaznego Rowerzystom.

Największą zaletą tego regionu jest miasto Sandomierz, jedno z najpiękniejszych i najstarszych historycznie miast Polski. Podobnych miejsc godnych obejrzenia jest w okolicy wiele np. Baranów Sandomierski, Ujazd, Kurozwęki, Opatów, Koprzywnica i wiele innych.

Serdecznie Zapraszamy                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

Współpracujemy z Green Velo

Copyright © 2013. K@M!L  Rights Reserved.