Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
facebook
^Powrót na górę

 • 1 AGROTURYSTYKA
  U KAZIKA Zajeziorze 101, 27-650 Samborzec, pow. Sandomierz
 • 2 AGROTURYSTYKA
  U KAZIKA Zajeziorze 101, 27-650 Samborzec, pow. Sandomierz
 • 3 AGROTURYSTYKA
  U KAZIKA Zajeziorze 101, 27-650 Samborzec, pow. Sandomierz
 • 4 AGROTURYSTYKA
  U KAZIKA Zajeziorze 101, 27-650 Samborzec, pow. Sandomierz
 • 5 Green Velo
  Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo to najbardziej spektakularny projekt rowerowy, jaki do tej pory zrealizowano w Polsce. To niemal 2000 km specjalnie wytyczonej trasy, którą od początku do końca przygotowano po to, aby dawała radość podróżowania i poznawania. Szlak wiedzie przez pięć województw wschodniej Polski (warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie, podkarpackie i świętokrzyskie). Już samo poznanie każdego z nich z osobna stanowi niezwykłe doświadczenie, a poznanie ich wszystkich zdaje się być jak czytanie wspaniałej baśni.

  

Start

WITAMY NA STRONIE AGROTURYSTYKA U KAZIKA

Gospodarstwo położone jest w Zajeziorzu – miejscowości typowo sadowniczej 8km od Sandomierza, przy trasie w kierunku Krakowa.       Piękna, zielona, bogata w drzewa owocowe okolica jest idealna do wypoczynku oraz uprawiania turystyki pieszej, rowerowej, nordic wal kingu. Goście mogą podziwiać piękno kwitnących sadów oraz posmakować dojrzałych owoców i warzyw z przydomowego ogródka.

Obok posesji przebiega Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo. Obiekt nasz OTRZYMAŁ REKOMENDACJĘ Miejsca Przyjaznego Rowerzystom.

Największą zaletą tego regionu jest miasto Sandomierz, jedno z najpiękniejszych i najstarszych historycznie miast Polski. Podobnych miejsc godnych obejrzenia jest w okolicy wiele np. Baranów Sandomierski, Ujazd, Kurozwęki, Opatów, Koprzywnica i wiele innych.

Serdecznie Zapraszamy                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

Współpracujemy z Green Velo

Copyright © 2013. K@M!L  Rights Reserved.